reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Doklady k daňovému přiznání fyzických osob  (Přečteno 2630 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

gazela

  • Host
Doklady k daňovému přiznání fyzických osob
« kdy: 15. 02. 2013, 17:13:54 »
Dobrý den,
moc bych prosila o vysvětlení, jaké doklady se musí přikládat k daňovému přiznání za r. 2012 - fyzických osob. Příloha č. 1 - OSVČ , při prodeji bytu, který nebyl v majetku OSVČ a nebyl určen pro podnikání  - přílohu č.2 , ale mám k tomu ještě doložit  kopie kupní smlouvy, odhad , potvrzení o zaplacení daně z převodu nemovitosti.? Jako výdaj při prodeji bytu je ( méně než 5 let a byl původně darován v r.2011) znalecký posudek pro prodej bytu, + daň z převodu nemovitosti a dalši výdaje spojené s udržením bytu před prodejem? Ještě jeden dotaz - v příloze č. 1  v tabulce z druhé strany se musí vypsat zásoby, pohledávky, ale u zůstatku  v bance a pokladně je hvězdička, že není povinné, to znamená, že nemusím tam vypisovat tyto údaje? Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaOffline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re: Doklady k danovému přiznání fyzických osob
« Odpověď #1 kdy: 15. 02. 2013, 19:27:04 »
ad příloha č. 1 - banka a peníze se tam vypisovat nemusí

Výdaje u přílohy č. 2: jaký že znalecký posudek to máte? Při prodeji? No to je ale špatný znalecký posudek ... musíte mít znalecký posudek ke dni darování.


 

Platby GoPay

reklama