reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Odstoupení od kupní smlouvy  (Přečteno 1158 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Flysurfer

• Host
Odstoupení od kupní smlouvy
« kdy: 23. 01. 2013, 17:44:14 »
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdo hradí náklady při odstoupení od kupní smlouvy.
Jedná se mi o konkrétní případ, kdy jako soukromá osoba prodávám určitě zboží přes bazar, hodinky budou stát 1000,- plus poštovné 200,-, jako prodávající pošlu kupujícímu hodinky na dobírku 1200,- . Podle toho co jsem četl v zákoně má právo kupující od smlouvy odstoupit bez udání důvodu. Jak by mi měl dle zákone správně hodinky vrátit dobírkou?
1000,- za hodinky a poštovní na vlastní náklady?
nebo 1200,- za částku  kterou on musel jako kupující zaplatit a poštovné na vlasntí náklady?
nebo 1200+200,- poštovné, který on jako kupující musel zaplatit při přepravě zboží zpět?
 Děkuji za odpověd, snad je můj dotaz srozumitelný

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama