reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Zřízení stránek on-line aukcí  (Přečteno 1145 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lenka Pivovarská

• Host
Zřízení stránek on-line aukcí
« kdy: 09. 01. 2013, 12:47:46 »
Dobrý den,

chci si zřídit na internetu stránky, které by se zabývali on-line aukcemi. Ale ne takové jako je Aukro. Ale budu inzerovat pouze předměty, které budou v mém vlastnictví a ostatní je budou dražit.
ŽL již mám, ale pouze na zprostředkování úvěru, což je úplně jiný obor. Jakou činnost si musím ještě do ŽL nechat přidat, jak, kde a kolik to bude stát? Dále se chci zeptat zda si mohu vést účetnictví sama. Mám vystudovanou střední školu se zaměřením na účetnictví, ale přeci jen už jsou to skoro 4 roky co jsem ze školy. Myslím si že, tato činnost nebude vyžadovat hodně papírování nebo se pletu? Půjde o to, že si vyberu dodavatele např. na elektroniku, který mi bude dodávat zboží. Bude pro mě výhodné brát si zboží bez DPH nebo raději s DPH. A co vše mám tedy evidovat v účetnictví?
Dále asi bude potřeba dodávat se zbožím zákazníkovi fakturu nebo stačí paragon?
Pokud je někde na těchto stránkách diskuze která se zabývá tímto tématem, budu ráda, když mě na ni odkážete. Děkuji za odpověď

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Zřízení stránek on-line aukcí
« Odpověď #1 kdy: 09. 01. 2013, 19:17:40 »
Střední školu se zaměřením na účetnictví a nevíte zda pro Vás bude výhodné stát se plátcem DPH nebo ne?

Najděte si účetního či daňového poradce a prosím pěkně mu zamlčte vaše vzdělání.

Platby GoPay

reklama