reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Smlouva mezi obchodními partnery, podíly na zisku  (Přečteno 7062 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pavel Peterka

• Host
Smlouva mezi obchodními partnery, podíly na zisku
« kdy: 30. 08. 2010, 21:34:13 »
Dobrý den,

potřeboval bych poradit a je to pro mě velice závažné. Se svým obchodním partnerem potřebuji uzavřit smlouvu. Spolupráce se týká internetového prodeje (eshopy). Náplní partnera je starat se o chod obchodu -vyřizování objednávek, doplňování zboží, propagace... a také investice na uskutečnění projektu. Všechno máme prokonzultované chybí pouze smlouva jako jistota obou stran. Partner vloží určité finance a bude mít určitý podíl na zisku (%). Stačí mně vzor smlouvy, která se týká tohoto obsahu. Již jsem jich několik prošel ale chci mít jistotu že je to ta pravá. Jsem živnostník. Ještě bych měl k tomu dotaz, jestli by byl problém kdyby partner nebyl živnostník ale "jen" fyzická osoba. Vzal bych si to nasebe ale potřubuji nějákou smouvu. Děkuji za odpověď, moc by mně pomohla. S pozdravem Peterka

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Dagmar Kučerová

• redaktorka a odborný poradce
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re: Smlouva mezi obchodními partnery, podíly na zisku
« Odpověď #1 kdy: 31. 08. 2010, 16:16:13 »
Dobrý den,

právě proto, že je k dispozici několik obecných verzí smluv, každá vyhovuje pro jiné podmínky podnikání a Vy chcete mít stoprocentní jistotu, že je to ta pravá, bych nelitovala finanční prostředky a ušlý čas a navštívila právníka. Ten Vám na základě seznámení s podrobnými podmínkami Vašeho podnikání poskytne právní konzultaci a vyhotoví smlouvu. Předejdete tím budoucím možným problémům.

Zasláním obecné verze smlouvy Vám skutečně stoprocentní jistotu nemůžeme poskytnout.

Dagmar Kučerová
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz

Offline Dagmar Kučerová

• redaktorka a odborný poradce
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re: Smlouva mezi obchodními partnery, podíly na zisku
« Odpověď #2 kdy: 23. 09. 2010, 11:37:35 »
Dobrý den,

vice informací v dnešním článku Daniela Morávka:  http://www.podnikatel.cz/clanky/nepojmenovana-smlouva-obchodni-partneri/
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama