reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Fakturace servisu s DPH či bez?  (Přečteno 1646 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

JanaN

  • Host
Fakturace servisu s DPH či bez?
« kdy: 25. 08. 2010, 14:13:22 »
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se fakturuje poskytnutá služba (servis a programování strojů) s DPH nebo bez. Služba byla poskytnuta v ČR zahraničnímu odb.(Německo) odb.má německé DIČ a sídlo v Německu.Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re: Fakturace servisu s DPH či bez?
« Odpověď #1 kdy: 25. 08. 2010, 19:52:49 »
bez DPH dle § 9 odst. 1 zákona o DPH ... místo uskutečnění zdanitelného plnění je v Německu ...


 

Platby GoPay

reklama