reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Částečný úvazek  (Přečteno 1692 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Olga

  • Host
Částečný úvazek
« kdy: 29. 11. 2012, 08:37:34 »
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s částečnými úvazky - práce na směny? Jedná se o práci recepční, která pracuje 1 týden odpoledne (6dníx8hod.), pak má týden volno a další týden má ranní (6dní x 8hod). Tak se to víceméně opakuje každý týden. Smlouvu má na rok na dobu určitou a je placena za odpracovanou hodinu. Jde mi o to, jak se pak počítá dovolená, má nárok na 20dní za kalendářní rok. Nastoupila 01.10.2012, to znamená, že tento rok jí vznikne nárok jen za odpracované dny, pokud neodpracuje 60dní, ale jak to bude ten příští rok? Existuje na to nějaký vzorec, pokud se nejedná o klasický pracovní poměr 40hod/tydne? Děkuji za každou radu nebo odkaz. Olga

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama