reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Příspěvek  (Přečteno 1121 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Iris

  • Host
Příspěvek
« kdy: 29. 10. 2012, 12:35:29 »
Zdravím,chtěla bych se zeptat,jestli si můžu požádat o nějaký příspěvek.Pracuji jako uklízečka na gymnáziu a před rokem nám strouhli výplatu o 2000 kč jako státním zaměstnancům,takže teď beru 7100kč měsíčně.Inkaso s nájmem mi vyjde na 6500kč.Manžel mi dává jen 3000kč,protože má poloviční důchod a nemůže sehnat práci,pohybuje se stěží s berlama.Dcera bydlí u nás s vnučkou taky,proto mi řekli,že nemám nárok na žádný příspěvek,protože máme dohromady dost,ale jsem zadlužená u sousedky,když si půjčuji na jídlo a potřebovala bych to nějak splatit.Nemůžu si dovolit zaplatit ani popelnici,protože těch 500 kč je pro mě moc a radši je použiji na jídlo.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama