reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Jak dohlížet a přitom nešmírovat?  (Přečteno 3035 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline lamilan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Jak dohlížet a přitom nešmírovat?
« kdy: 25. 10. 2012, 09:29:07 »
Rád bych se zeptal lidí, kteří podnikají nebo alespoň řídí nějaké zaměstnance, jak vysvětlují svým lidem, že dohled, který nad jejich prací vykonávají, není žádné šmírování. Například v situacích, kdy sledujete, co lidi dělají na počítači nebo kam jezdí služebním autem.

Narazil jsem na tento problém, když jsem firmám začal nabízet počítačovou aplikaci Workometer, která slouží pro dokumentování práce externistů tím, že jim měří čas u počítače a snímkuje obrazovku. Není to žádné skryté monitorování, externista si to sám zapne nebo vypne podle toho, jestli zrovna pracuje nebo nepracuje na zadané zakázce. Přesto velké množství externistů takové monitorování odmítá a tvrdí, že je to o důvěře a že když jim zadavatel nevěří, tak pro něj raději nebudou pracovat.

Jaké s tím máte zkušenosti? Jak lidem třeba vysvětlujete, že když budou mít v autě sledovací GPS, že to není šikana ani projev takové nedůvěry, aby museli jít jinam.

Díky za vaše názory.


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama