reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Úvěr na podnikání  (Přečteno 2612 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

alena

• Host
Úvěr na podnikání
« kdy: 25. 10. 2012, 06:51:37 »
Dobrý den, :)
Chtěla bych se zeptat,chci si založit e-shop.Nemám na to dost velký kapitál.Chtěla bych si pujčit z banky.Mohl by jste mi poradit jak na to která banka je nejlepší je to i nějak pojištěné kvůli krachu,Jsem na mateřské mám šanci vůbec ten úvěr získat,Kolik bych si měla půjčit,Jsem úplný začátečník potřebovala bych i nějakou odbornou pomoc,někoho kdo by mi pomhl krok po kroku, nikdy jsem nepodnikala,ale vždycky jsem to chtěla dělat proto jsem začla studovat i Vš.Jak vyhledat dodavatelé,abych mohla od nich to zboží nakupovat třeba i z ciziny?
Moc děkuji za odpověď a přeji hezk den ;)  Alena

Reklama

• Stálý člen

reklama

petr.cizek2

• Host
Re:Úvěr na podnikání
« Odpověď #1 kdy: 29. 10. 2012, 09:58:42 »
Dobrý den,

pro založení e-shopu se vyžaduje podnikatelské živnostenské oprávnění v oboru "Maloobchod", který si můžete vyřídit na kterémkoliv živnostenském úřadě nebo zde. Pro získání tohoto oprávnění se nevyžaduje žádná specifická kvalifikace, živnostenské oprávnění Vás přijde na ca 1.000 Kč.

Podnikatelské půjčky poskytují v podstatě všechny banky, doporučuji navštívit několik těchto bank pro porovnání nabídek a získání informací, které podklady od Vás bude banka pro získání půjčky vyžadovat.

Pro získání bližších informací, jak podnikat, doporučuji čerpat informace z literatury, na trhu je dostupná řada titulů radících podnikatelům, jak uspět v podnikání (např. Ken Langdon - 100 tipů, jak začít úspěšně podnikat, Guy Kawasaki - Umění rozjezdu a další). Můžete využít i různé rekvalifikační nebo školící kurzy organizované např. úřady práce, okresními hospodářskými komorami apod. Mnoho informací naleznete rovněž na internetu, např. na serveru www.podnikatel.cz v sekci "Start podnikání".

S pozdravem

Petr Čížek
ZalozFirmu.cz

Platby GoPay

reklama