reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nábor obchodníků  (Přečteno 1528 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr Jarkovský

  • Host
Nábor obchodníků
« kdy: 25. 09. 2012, 10:29:07 »
Dobrý den,
máte prosím někdo tip, jak nejrychleji a nejlevněji nabrat cca 10-14 obchodníků ze všech krajů? Zkusili jsme jobs.cz, úřady práce, ale vždy se ozve 200 lidí, z nich je 35 podle CV použitelných, na testovací telefonát přistoupí 10 z nich, 3 vybereme a 1 přežije první 3 dny.
Finanční a ostatní benefity jsou, myslím, průměrné a nijak nevybočujeme. Finančně se často pohybují okolo 18 - 26 kKč (z toho fix 11 kKč), notebook, mobil.
Děláme něco špatně nebo je to běžná praxe? Je tento styl správný a chyba je v případných parametrech (např. nízká mzda) nebo to takto mají i ostatní? S personálkami nemáme příliš dobré zkušenosti. Jsou drahé a neměly výrazně větší úspěšnost.
Díky všem za tipy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama