reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Příplatky za práci  (Přečteno 1459 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

standa

• Host
Příplatky za práci
« kdy: 03. 09. 2012, 15:41:32 »
Dobrý den, pracuji jako řidič autobusu, zaměstnavatel mi krátí příplatky za práci v noci.
1. Př.: první odjezd mám v 05:25 před tím musím zkontrolovat a přistavit bus na astávku a odbavit cestující, na bus musím nastoupit v 05:00, ale příplatek mám až od 05:25 hodin tj. 35 minut
2. Př.: příplatek ve svátek je 100 % a za neděli 10 %,  1.1.2012 byl svátek a připadl na neděli, tzn. příplatek celkem 110% , tento den jsem vydělal 1000,- Kč hrubého, ale příplatek jsem dostal 763,- Kč
3. V měsíci jsem odpracoval 15 dnů, (pr.doba 05:00 do 19:45) a 230 hodin, ale na výplatní pásce se mi objeví 20 dnů a 168 hodin, je to správné ?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama