reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Zaměstnávání cizinců  (Přečteno 1681 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

D.K

  • Host
Zaměstnávání cizinců
« kdy: 23. 07. 2012, 20:44:14 »
dobry den :-)
prosim Vas, zamestnavame nove Ukrajince, povoleni zamestnat je mame od UP, trvale bydliste Ukrajina, smlouva. Prihlasila jsem je klasicky na OSSZ a ZP. Chci se zeptat zda maji narok na slevu na poplatnika?  :D dekuju

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re:zamestnavani cizincu
« Odpověď #1 kdy: 23. 07. 2012, 21:57:11 »
§ 38h odst. 13 zákona o daních z příjmů:
U poplatníka uvedeného v § 2 odst. 3 se při stanovení záloh nepřihlédne ke slevě na dani podle § 35ba odst. 1 písm. b) až e) ani k daňovému zvýhodnění.

Čili na slevu na poplatníka nárok mají.


 

Platby GoPay

reklama