reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: OCHRANA INOVATIVNÍHO NÁPADU  (Přečteno 1496 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Price

• Host
OCHRANA INOVATIVNÍHO NÁPADU
« kdy: 05. 04. 2012, 16:54:47 »
Dobrý den,

mám skvělý nápad na výrobek, který bude mít několik vychytávek, pro uživatele kteří to potřebují. Poptávka mnohonásobně převyšuje nabídku současného trhu!

Ale určitě tento podobný dotaz tu už byl, tak se předem ptám rovnou na link do diskuze, kte se něco takového tady už rozebíralo..

Jedná se o produkt, který je běžně k dostání za ''pár'' korun. Já ovšem
tento produkt chci zdokonalit dle potřeb uživatelů, kterým stále chybí v tomto směru inovace.
O tento produkt s inovativními vlastnostmi je větší poptávka, než nabídka..

Mám vše připraveno pro konzultaci s výrobcem ( střihy, funkčnost, potřeby uživatelů, jaký by to měl být materiál atp)

Ovšem mám obavy že když to předložím výrobci, tak mě obejde a začne si tuhle vychytávku vyrábět sám.
Jak postupovat v rozjezdu tohoto produktu, tak abych byl jištěnej že mi tento skvělý nápad někdo nevyfoukne?

Děkuji mnohokrát za rady!

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama