reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Smlouva o převodu obchodního podílu  (Přečteno 2547 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

...

• Host
Smlouva o převodu obchodního podílu
« kdy: 26. 03. 2012, 18:43:27 »
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, byla jsem jednatelkou s.r.o. měly jsme dluhy (mmj i na daních). Smlouvou o převodu obchodního podílu jsem firmu převedla na nového jednatele. V ujednání mezi jednateli byly všechny dluhy vypsány a bylo podepsáno, že nový jednatel si je jich je vědom a zavazuje se je uhradit. Dále jsem podepsala dohodu o vzdání se práva a narovnání, kde je uvedeno, že se mnou firma uzavře dohodu o vzdání se všech případných práv a náruků na náhradu škody vůči této bývalé jednatelce, jejichž důvody zakládají odpovědnost za škody vzniklé po dobu její jednatelské funkce. Jako poslední bylo rozhodnutí, kde společnost souhlasí s převodem 100% podílu na nového jednatele, odvolává "mě" a jmenuje nového jednatele. Toto vše bylo oběma stranama podepsáno a notářsky ověřeno. Přešly na nového majitele skutečně úplně všechny dluhy? Našla jsem článek, že dkluhy na daních, SP, ZP, leasingu atd zůstávají i nadále na mě? nevíte prosím jak to skutečně je? předem moc děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama