reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Koupě dočasně stavby  (Přečteno 1214 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

LukášM.

• Host
Koupě dočasně stavby
« kdy: 23. 03. 2012, 19:24:36 »
Dobrý den,

jelikož už druhý den se nemůžu dočkat odpovědi z placené sekce, tak se zeptám i tady.

Mám nějaké právo zpětně požadovat odškodné nebo něco tomu podobné u dočasné stavby, kterou jsem koupil půl roku zpátky a nyní mi přišel dopis ze stavebního úřadu, že tato stavba měla povolení pouze do 31.12.2010. Před koupi mi úřednice nemohla prý sdělit žádné detaily, ale prý s tou dočasnou stavbou je vše v pořádku a není tam na černo, prodávající mě také na nic neupozornil, pokud by mi řekl, že tato dočasná stavba nemá platné stavební povolení, určitě bych si koupi rozmyslel nebo požadoval nižší cenu.

Předem děkuji za odpověď
LukášM.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Koupě dočasně stavby
« Odpověď #1 kdy: 23. 03. 2012, 20:26:52 »
http://poradna.podnikatel.cz/index.php/topic,5084.0.html

Odpověď tam máte. Jenom si nejsem jist tím, jestli je ta odpověď to co chcete vědět.

Platby GoPay

reklama