reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prechodné pausalni vydaje  (Přečteno 963 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

alena jochecova

  • Host
Prechodné pausalni vydaje
« kdy: 12. 03. 2012, 07:07:45 »
Dobrý den,
chtěla bych v účetnictví za minulý rok přejít  na paušální  výdaje a ráda bych se ujistila o správném postupu. Mám jednoduché účetnictví a nejsem plátce DPH. 1)  V lednu 2011 mi byla proplacena faktura vydaná v prosinci 2010, takže, pokud jsem si správně nastudovala, na tu budu muset podat dodatečné daňové přiznání, je to tak? Najdu někde na Vašich stránkách formulář? 2) V polovině 2011 jsem vystavila fakturu, která mi dosud nebyla proplacena. Mám jí zahrnout do příjmů v 2011?  3) V lednu 2011 jsem také odváděla FU za dohodu o PP, plus jsem za ni posílala mzdu. Je toto třeba nějak ošetřit při přechodu na paušál? 4) Je potřeba udělat nebo nějak ošetřit ještě něco jiného? Nedotkne se to např toho, že mám na sebe napsané své dvě děti a uplatňuji zvýhodnění v DP?


Za odpovědi předem mnohokrát děkuji a přeji krásné dny
Alena Jochecová

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama