reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dohoda o provedeni prace  (Přečteno 1142 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

petra

• Host
Dohoda o provedeni prace
« kdy: 10. 03. 2012, 14:06:48 »
dobrý den ...jmenuji se petra a chtela jsem se zeptat na DOHODU O PROVEDENI PRACE minulych 11 mesicu jsem pracovala u jinyho zamestnavatele a skoncila jsem pracovni pomer a sla jsem do novy prace protoze nutne potrebovaly ale pod podminkou kterou jsem mela ze mi udelaj smlouvu ...udelaly mi ji ale na dobu urcitou tak aby mi pokryvala jen to co by mi chybelo pro prijeti na pracak tak ze proste abych mela ten rok v kuse odpracovanej....jen že jsem ted zjistila ze za me nynejsi firma neplati zdarvotni ani socialni a ani neodvadi dane!!!! tak ze kdo to za me vsechno plati??? to by me zajimalo a jestly se tahle mesicni dohoda zapocitava do toho roku co mam mit odpracovanej abych dostala podporu v nezamestnanosti??? dekuji vsem co mi odpovi

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama