reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Je započítávána pomoc při sčítání lidu do DZ?  (Přečteno 958 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindriska

  • Host
Je započítávána pomoc při sčítání lidu do DZ?
« kdy: 08. 03. 2012, 12:50:34 »
Dobry den,
mam dotaz,zda se do danoveho zakladu dle §10 zakona odst.1 zapocitava vypomoc pri scitani lidu v lonskem roce,
kdyz castka obdrzena je 13.000,-Kč,tudiz nedosahuje 20.000,-Kc?Patri tato cinnost na Dohodu o provedeni prace pri
soucasnem zamestnani do §10?
Predem velmi dekuji za odpoved.
Berglova

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama