reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Otázky a odpovědi k volnému fóru  (Přečteno 23365 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Redakce

 • Redakce
 • Administrator
 • *****
 • Příspěvků: 11
  • Zobrazit profil
  • Podnikatel.cz
Otázky a odpovědi k volnému fóru
« kdy: 22. 06. 2010, 16:16:24 »
Zadal jsem nový příspěvek a nemohu ho najít v rubrice, kam jsem ho vkládal?
Moderátor zařadil váš příspěvek do jiné rubriky, která lépe odpovídá charakteru dotazu. Doporučujeme sledovat na hlavní stránce fóra výpis posledních příspěvků, kde můžete svůj příspěvek dohledat. Pokud i přesto příspěvek nenajdete, zřejmě ho moderátor bez předchozího upozornění smazal. Zřejmě jste se dopustil porušení pravidel diskuze. Moderátor nemá povinnost na tuto skutečnost upozorňovat předem.

Název či obsah mého příspěvku se změnil, proč?
Moderátor vyhodnotil název vašeho příspěvku jako nedostačující, proto ho upravil tak, aby byl pro ostatní čtenáře poutavější. Obsah příspěvku pak moderátor upravuje především v tom případě, že obsahuje reklamní sdělení, čímž jste se dopustil porušení pravidel diskuze. Moderátor nemá povinnost na tuto skutečnost upozorňovat předem.

Proč musím odpovídat na nesmyslné otázky při vkládání nového dotazu?
Odpovídat na tyto otázky mají za povinnost všichni neregistrovaní uživatelé. Bráníme se tak spamu, který by do diskuze mohli vkládat spamoví roboti. Přeci nechcete, aby diskuze byla zahlcena reklamním sdělením, které vás nezajímá. Abyste odpovědi nemuseli při každém novém dotazu vkládat znova, doporučujeme se registrovat. Registrovaným uživatelům tato povinnost odpadá.

Nemohu se přihlásit do svého účtu, co jsem udělal špatně?
Zřejmě jste několikrát za sebou špatně vložil heslo ke svému účtu. Zkuste to za chvíli znova, nebo si nechte připomenout heslo na e-mail, který jste uvedl při registraci.

K některým příspěvkům nemohu vložit odpověď, je to chyba serveru?
Ne, není. Týká se to především rubrik v sekci Odborné poradny, kde odpovídá pouze zvolený moderátor.

Co znamená, že je téma uzamčeno a připíchnuto?
Uzamčené téma je především tématem ukončeným, kdy již není potřeba téma dále rozebírat. Uzamčený příspěvek může být i ten, ke kterému si redakce nepřeje jakékoli reakce. Týká se to především tipu na obsah serveru Podnikatel.cz. Připíchnuté téma pak znamená, že je stále nahoře nad výpisem všech nových příspěvků. Redakce si tak přeje, abyste měli téma pořád na očích.

Nemůžu do žádné diskuze přidat nový příspěvek a některé diskuze ani nevidím?
Vaše IP adresa byla pro nové příspěvky a prohlížení témat zablokována. Zřejmě jste se dopustil porušení pravidel diskuze. V případě prvního porušení je IP adresa zablokována dočasně na 7 dnů, v případě hrubého či dalšího porušení je IP adresa zablokována natrvalo.

Proč nevidím seznam online uživatelů?
Vidět seznam online uživatelů je umožněn pouze registrovaným.
Redakce serveru Podnikatel.cz


Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama