reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Jak položit nový dotaz do Volného fóra?  (Přečteno 29325 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Redakce

 • Redakce
 • Administrator
 • *****
 • Příspěvků: 11
  • Zobrazit profil
  • Podnikatel.cz
Jak položit nový dotaz do Volného fóra?
« kdy: 22. 06. 2010, 16:14:08 »
Ověřte si svůj dotaz
Předtím, než založíte nové diskuzní téma, si zkontrolujte, zda již podobné téma nebylo v diskuzi komunikováno. Pro tyto účely využijte vyhledávací políčko, které naleznete v modrém pruhu vedle loga fóra. Můžete se totiž stát, že moderátor váš příspěvek smaže či přesune, pokud je duplicitním, a to bez předchozího upozornění.

Zadejte nový dotaz
Nový dotaz můžete zadat prostřednictvím velkého oranžového tlačítka "Nový dotaz do volného fóra" dostupného v horní části stránky a na všech podstránkách", anebo prostřednictvím tohoto přímého linku.

Vyplňte všechny požadované položky
Při vkládání nového příspěvku vyplňte své jméno či přezdívku a e-mailovou adresu. Ta je důležitá především kvůli odpovědím na Váš dotaz. Pokud jste registrovaný uživatel, tyto údaje vyplňovat nebudete muset, sledování si můžete nastavit automaticky. Navíc si ke sledování můžete vybrat i jiná témata, do nichž jste nepřispívali, ale rádi byste o nich měli přehled.

Další položkou je předmět. Ten se snažte formulovat co nejpřesněji, protože tak máte největší šanci na rychlou odpověď. Předmět vychází z obsahu Vašeho dotazu. Proto se snažte nejdříve zformulovat svůj dotaz či příspěvek a až poté název předmětu. Uvádíme názorný příklad:

Dotaz:
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak si založit novou živnost a co vše je k tomu zapotřebí?

Předmět:
ŠPATNĚ: Živnost
DOBŘE: Jak si založit novou živnost?

Neregistrovaný uživatel musí před odesláním opsat písmena z přiloženého obrázku. To u registrovaných uživatelů odpadá. Bez správného opsání obrázku nemůže běžný návštěvník nový dotaz položit. Čtěte nejčastější otázky a odpovědi

Redakce serveru Podnikatel.cz


Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama