reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Kontakty na nové podnikatele  (Přečteno 12269 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana Šalášková

• Host
Kontakty na nové podnikatele
« kdy: 23. 02. 2012, 22:59:46 »
Dobrý den,

potřebuji oslovit nejlépe nově vzniklé podnikatele ze svého okolí. Nevíte, kde bych tuto informaci mohla legálně najít?

Předem děkuji

Hana Šalášková

Reklama

• Stálý člen

reklama

Radek Šmakal

• Host
Re:Kontakty na nové podnikatele
« Odpověď #1 kdy: 24. 02. 2012, 10:55:48 »
Zajímavý dotaz.

Kamarádka před nedávnem začala samostatně podnikat a já jí navrhl oslovování nově vzniklých podnikatelů v okolí jako nejlepší cílovou skupinu. Hledal jsem, ale online obchodní rejstřík takovouhle jednoduchou možnost nenabízí.
Vždyť podle mě kdokoli, kdo pracuje v účetnictví, reklamě a podobně musí budovat tyto vztahy již od klientova vzniku.

Pokud by se takových lidí našlo víc, napíšu na to program a budu poskytovat tyto seznamy jako službu za několik set korun měsíčně.

Radek Šmakal

Hana Šalášková

• Host
« Odpověď #2 kdy: 24. 02. 2012, 13:03:11 »
jj...
tak honem honem a já jako první zákazník dostanu určitě nějakou výraznou slevu  :D ;)

Redakční tip

• Stálý člen

Br

• Host
« Odpověď #3 kdy: 24. 02. 2012, 14:14:40 »
Podle mého názoru to zavání porušením ochrany osobních údajů, nebo jak se tomu dá říct. Ale určitě někdo takovéto seznamy zveřejňuje (dle mého názoru nelegálně), protože v brzké době po založení ŽL přišly nějaké cílené nabídky na účetnictví a pod.

Radek Šmakal

• Host
« Odpověď #4 kdy: 25. 02. 2012, 04:02:07 »
informace ve veřejně dostupných rejstřících jsou.. překvapivě legální :) Když jsou informace zveřejněny úřady, nikdo nemůže zabránit jejich zpracování do nějaké tabulky. Zákon na ochranu osobních údajů nezakazuje poslání obyčejné pošty. Pro klid duše se ten, kdo takový seznam vytvoří, zaregistruje na UOOU.

Reklama

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama