reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daňové přiznání  (Přečteno 1521 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kamila

  • Host
Daňové přiznání
« kdy: 23. 02. 2012, 00:09:45 »
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat,jestliže jsem byla 3měsíce v prac.neschopnosti uvádí se nemocenské dávky do daň.přiznání ?
Pokud maminka pobírá vdovský důchod je taky považován za příjem? Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Daňové přiznání
« Odpověď #1 kdy: 25. 02. 2012, 15:30:34 »
Dobrý den,

tyto částky se do daňového přiznání neuvádějí, neboť jsou v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 písm. h) zákona o daních z příjmů osvobozeny od daně. Výjimkou jsou pravidelně vyplacené důchody přesahující ročně 36násobek minimální mzdy.

Hezký den.
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama