reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Leasing  (Přečteno 9063 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Mindek Peter

  • Host
Leasing
« kdy: 20. 02. 2012, 21:31:59 »
Příjemný den!
Byl jsem OSVČ. Pořídil jsem si osobní automobil  na leasing  - 19.12.2007 . 
V roce 2007 jsem uhradil akontaci a první pravidelnou splátku. Leasingová smlouva byla uzavřena na 60 měsíců  ( 12. 2007 – 11.2012  celkem 60 pravidelných splátek )
K 1.5.2010 jsem ukončil živnost.
V letech 2007 – 2010 jsem do daňových výdajů uplatnil poměrnou část akontace a příslušný počet pravidelných splátek.

V únoru 2011 jsem postoupil osobní automobil na společnost s ručením omezeným, ve které jsem jednatelem.
Musím podat daňové přiznání za rok 2011 – nesplnil jsem podmínky uvedené v §24, zák. č. 586/1992 Sb.
Pokud ano – co musím dodanit?
 
Za odpověď předem děkuji.
Mindek P

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama