reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Crowdfunding  (Přečteno 8632 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

total

• Host
Crowdfunding
« kdy: 17. 02. 2012, 14:33:20 »
dobry den,
chystame se vytvorit hru a shanime penize, chteli bychom vyzkouset crowdfunding (nejspise na www.indiegogo.com). v praxi to funguje tak, ze na stranky hodim projekt a cekam jestli lidi projekt zafinancuji (pokud bude penez dost, lide co penize poslali dostanou kopii hry), pokud lide neposlou dost penez, tak s projektu sejde...
zajimalo by mne, abych mohl toto vyzkouset, co vse potrebuji, aby to bylo legalni. predpokladam, ze zivnost nutna neni? jde o autorske veci, takze vlastne nic? nebo timto funguji jako neziskovka? nemam tuseni co vse je potreba. navic pokud tuto sluzbu vyuziju a ziskam dostatek penez, tak mi firma penize posle. ale co dal, pokud by byla firma z EU, tak predpokladam, ze se musim stat platce DPH. ale co kdyz je z USA, jedna se v takovemto pripade u vyuziti sluzeb ze zahranici a jsem pak povinen stat se platcem? firma by si mela vzit nejaka procenta ze zisku, takze se asi jedna o autorske honorare?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama