reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Činnost vázaného zástupce  (Přečteno 1524 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivana

  • Host
Činnost vázaného zástupce
« kdy: 14. 02. 2012, 11:32:24 »
Dobrý den,
 
chtěla jsem se zeptat, kolika procenty se dají uplatňovat výdaje vázaného zástupce ( nemá živnostenské oprávnění ).
Pokud jsem správně hledala, tak bych řekla, že 40%, ale raději to chci mít ověřené od odborníka.

Děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Moderator
  • *****
  • Příspěvků: 914
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Činnost vázaného zástupce
« Odpověď #1 kdy: 15. 02. 2012, 17:11:51 »
Dobrý den,

jde-li o podnikání podle zvláštních předpisů, tedy nejde-li o živnost, bude tam paušál 40 % dle § 7 odst. 7 písm. c) zákona o daních z příjmů.

S pozdravem

Jan Molín
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama