reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Lze použít § 23 po výpočet zdr. a soc. pojištění?  (Přečteno 1654 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

A.Felcmanová

  • Host
Výpočet zdravot. a soc. pojištění při ukončení činnosti OSVČ, zda použít § 23 při výpočtu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Lze použít § 23 po výpočet zdr. a soc. pojištění?
« Odpověď #1 kdy: 14. 02. 2012, 16:27:16 »
Dobrý den,

můžete dotaz upřesnit?

S pozdravem

Jan Molín
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama