reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Mateřská a OSVČ  (Přečteno 1989 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

MonikaN

  • Host
Mateřská a OSVČ
« kdy: 07. 06. 2010, 22:46:18 »
Dobrý den,chtěla bych Vás požádat o radu.
Pracovala jsem ve firmě 4 roky a 2 měsíce do 1.3.2010, kdy jsem nastoupila na úřad práce. Dnes jsem zjistila, že jsem v osmém týdnu těhotenství, předpokládám, že ochraná lhůta se na mě nevztahuje. Můžete mi sdělit kolik mám platit na nemocenském a sociálním, tak abych dosáhla slušné mateřské při nástupu cca v lednu? Chci zkusit od 1.7.2010 pracovat jako OSVČ do doby porodu.
Můžete mi poslat informaci, jak si zajistit příjem i po dobu na mateřské? od předchozí mateřské jsem pracovala v kuse 8 let, platila jsem poměrně vysoké daně z příjmu i zálohy na sociální a zdravotní z platu a nyní bych neměla pravděpodobně nárok na nic, proto si to chci nějak pojistit.
Děkuji vám za informaci.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama