reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Výzva na ostranění vady  (Přečteno 1151 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline petra janoušková

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Výzva na ostranění vady
« kdy: 09. 02. 2012, 13:02:47 »
Dobrý den. pracuji v textilní firmě a dostala jsem upozornění že v soušasné době nesplnuji požadavky pro řádný výkon práce.V rozmezí od června do této doby jsem udělala jednu chybu při spuštění stavu a následně se vyrobila špatná látka.Jinak se mnou žádné problémi nejsou vše si řádně plním,byla jsem navržena na mistrovou.Samozřejmě chyby dělá ve firmě každý,akorát zaměstnavatel si píše papíry jak se mu to hodí.Dále začali strhávat 1000kč za chybu a ktomu je tato výzva odstranit nedostatky do 90dnů přitom bylo ještě minulý měsíc 30dnů,jinak hrozí výpovědí.Je nás takových samozřejmě víc co chyby nemáme a občas se jedna stane za delší dobu.Chtěla bych se zeptat jestli je tento postup správný a za jakých okolností by mohli dát výpovědi.Jestli musí být více těch upozornění.Samozřejmě nesouhlasíme s obsahen výzvy,že nesplnujeme požadavky pro řádný výkon přidělené práce,ale je to kvůli jedné chybě třeba i za rok a stavů spustíme zkontrolovaných cca 60 za měsíc  děkuji za odpověd petra

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama