reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Exekuce  (Přečteno 1369 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lucie

  • Host
Exekuce
« kdy: 09. 02. 2012, 11:12:49 »
Dobrý den,
mám dotaz ohledně výše srážek při exekucích u dalšího mpracovního poměru. Zaměstnanec má jinde hlavní pracovní poměr a u nás další pracovní poměr. Jak budu postupovat při výpočtu srážek? Také zaměstnanci uplatním nesrazitelné částky i když vím, že je uplatnil u prvního zaměstnavatele?
Předem děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Dagmar Kučerová

  • redaktorka a odborný poradce
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 554
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re:Exekuce
« Odpověď #1 kdy: 10. 02. 2012, 12:35:26 »

Dobrý den,


jedná se o více plátců mzdy, je třeba se obrátit na soud. Prostudujte § 297 a násl. OSŘ.


Dagmar Kučerová  ;)
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz



 

Platby GoPay

reklama