reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Komerční pojištění  (Přečteno 1383 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr6666

• Host
Komerční pojištění
« kdy: 09. 02. 2012, 07:12:57 »
Dobry den chtel jsem se zeptat.Mam komercni pojisteni ze od 15 dne nemoci bych mel dostat 500 kc na den u kooperativy.Pred 3 roky jsem mel uraz ruky kde jsem byl 2 na operaci behem 3 mesicu po 4 mesicich jsem ukoncil nemocenskou a sel pracovat.Pojistovna me vyplatila jen asi za 3 mesice castku s tim ze podle tabulky tenhle uraz se zbytecne dlouho lecil.Pritom jeste dalsi 2 mesice jsem chodil na rehabky.Ted jsem nemocnej uz 3 mesice po operaci pupecni kyly doktor me odmita pustit do prace s tim ze se me to vrati pokud zvednu tezka bremena.Jsem na osvč jako zamecnik pravidelne zvedam bremena o vaze 50 kg i vic.Bojim se ze me opet pojistovna bude nejak kratit podle tabulek.Ma na to pravo?? dekuji za odpoved.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Dagmar Kučerová

• redaktorka a odborný poradce
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re:Komerční pojištění
« Odpověď #1 kdy: 09. 02. 2012, 07:36:43 »
Dobrý den,

vše záleží na podmínkách pojištění, které máte sjednáno u Kooperativy. Jedná se o komerční pojištění, tedy podmínky jsou záležitostí klienta a poskytovatele tohoto pojištění. Doporučuji obrátit se přímo na Kooperativu nebo s Vaší uzavřenou smlouvou (kde jsou uvedeny podmínky konkrétního pojištění) na právníka.

Dagmar Kučerová  ::) 
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz

Platby GoPay

reklama