reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dovolená po skončení rodičovského příspěvku  (Přečteno 1453 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Věra Kalousová

  • Host
Dovolená po skončení rodičovského příspěvku
« kdy: 07. 02. 2012, 14:18:24 »
Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně čerpání dovolené po skončení rodičovského příspěvku.Paní nastoupila v roce 2007-nárok 20 dnů vyčerpala, v roce 2008 vybrala 2,5 dne dovolené, poté zameškala 168 pracovních dnů z důvodu nemoci a od 5.11.2008 nastoupila na PPM,která trvala do 19.5.2009/nárok 60 odpracovnaných dnů splnila/.Dále čerpala rodičovskou dovolenou,o čerpání dovolené bezprostředně  po skončení PPM nepožádala. V lednu 2012 se vrátila po RP zpět do zaměstnání. Kolik si může vyčerpat celkem dovolené za toto období?
Musí tento zbytek dovolené vyčerpat bezprostředně po skončení RP ,tj. před skutečným nástupem do zaměstnání ? Děkuji za brzkou odpověď. 
 
S pozdravem      Věra Kalousová, mzdová účetní

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama