reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Práce přesčas  (Přečteno 1263 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana Štěpánková

  • Host
Práce přesčas
« kdy: 06. 02. 2012, 08:11:54 »
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když zaměstnanec pobírá příplatek za vedení, jestli si může hodiny za práci přesčas ve všední dny vybrat jako náhradní volno, když mu je nezaplatíme - viz. doplnění § 127 ZP.
Moc děkuji za odpověď Štěpánková

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama