reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dodatek ke smlouvě kvůli zaplacenému školení  (Přečteno 1274 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Opletalová

  • Host
Dodatek ke smlouvě kvůli zaplacenému školení
« kdy: 03. 02. 2012, 13:45:14 »
Dobrý den,
máme v organizaci takovýto problém: Hodláme zaměstnankyni zaplatit kurz ve výši 40.000,- Kč. Pracuje u nás krátce. Máme obavy, že nastane situace, že jí kurz proplatíme, uhradíme cest.náhrady a vše s tím spojené a ona bude pracovat v organizaci např. ještě rok, kurzem si ale prohloubí kvalifikaci, nabyte zkušeností a pak odejde. Přitom organizace jí zaplatí kurz za 40.000,- což představuje u nás značný náklad.
Prosím Vás, je nějaká možnost, aby nám zaměstnankyně podepsala nějaký dodatek k pracovní smlouvě, nebo dohodu mezi ní a organizací, že jí sice uhradíme kurz a náklady s ním spojené, ale ona jako zaměstnanec se tím zaváže pracovat pro organizaci např. po dobu pěti let a využívat znalosti kurzu ve své práci?
Děkuji.
Opletalová.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama