reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Videa z Youtube na vlastnim webu  (Přečteno 1227 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Štefan Kuska

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Videa z Youtube na vlastnim webu
« kdy: 29. 01. 2012, 22:36:32 »
Zdravim,

zajimalo by mne zda je legalni embedovat videa z Youtube a vkladat je na svuj web? Podle podminek Youtube [size=78%]http://www.youtube.com/t/terms[/size] by to melo byt legalni, ale cetl jsem v ruznych diskuzich i opacne nazory.

Cituji cast podminek:
Viz podminky Youtube:[/size]8. Práva, na která poskytujete licenci8.1 Při zasílání nebo zveřejňování Obsahu na YouTube udělujete:společnosti YouTube celosvětovou, nevýhradní, bezplatnou a převoditelnou licenci (s právem poskytnout sublicenci) k použití, reprodukci, rozšiřování, vytvoření odvozených děl, zobrazování a předvádění takového Obsahu v souvislosti s poskytováním Služby a jinak v souvislosti s poskytováním Služby a obchodní činností společnosti YouTube, zejména k propagaci a redistribuci části nebo celé Služby (a z ní odvozených děl) v jakýchkoliv mediálních formátech a prostřednictvím jakýchkoliv mediálních kanálů;každému uživateli Služby celosvětovou, nevýhradní a bezplatnou licenci k přístupu k vašemu Obsahu prostřednictvím Služby a k použití, reprodukci, rozšiřování, vytvoření odvozených děl, zobrazování a předvádění takového Obsahu v rozsahu umožněném funkcemi Služby a souladu s těmito Podmínkami.

Zajimalo by mne tedy, jestli si muzu na svuj web vkladat videa z Youtube.Protoze uzivatel, ktery na Youtube vlozil video souhlasil s podminkami Youtube a tudiz i s poskytnutim sublicenci pro dalsi sireni. Kdoo nese zodpovednost, kdyz embeduji video? Ja, Youtube?

Pripadne jake mi hrozi sankce? Jak se mohu temto sankcim vyvarovat? A nebo kde muzu koupit licenci, protoze jinak si neumim vysvetlit jak mohou fungovat weby jako videacesky.cz, loupak.cz apod.

Dekuji za odpoved

[/color]

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama