reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Zřízení provozovny v obci bez vodovodu  (Přečteno 1161 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Veselá

  • Host
Zřízení provozovny v obci bez vodovodu
« kdy: 25. 01. 2012, 12:40:35 »
Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem, týkajícím se zřízení provozovny smíšeného zboží s výčepem v malé obci, kde není zaveden vodovodní řád a jsou zde pouze studny vlastníků nemovitostí. Při žádosti o zřízení výše uvedené provozovny se stala právě voda problémem. Vodu bereme z vlastní studny (vzhledem k vyššímu obsahu dusičnanů máme tuto vodu vedenou přes tzv. domácí vodárnu -reverzní osmózu, UV lampu atd., které zajišťují zničení možných bakterií a téměř všech dusičnanů). Hygiena a zdravotní ústav však argumentují, že v případě zřízení provozovny s výčepem do 10 míst k sezení, musíme každoročně předkládat celkem nákladné rozbory vody. V naší malé obci není ani výhledově možnost, že by se zde veřejný vodovod zřídil. Chci se zeptat, jestli se tento problém, využití vody z vlastní studny nedá řešit nějakou jinou možností, čímž by odpadly každoroční nákladné podrobné rozbory vody?  Děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama