reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Doklad o vykonání šestileté praxe v oboru §22 f)  (Přečteno 2291 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Honza

• Host
Doklad o vykonání šestileté praxe v oboru §22 f)
« kdy: 23. 01. 2012, 21:56:22 »
Mám lidi prosbu, prosím poraďte. Od roku 1998 do 2006 jsem vykonával pracovní stáž u jednoho podnikatele co měl pod sebou bufety a pojízdné prodejny (food fast). Připravoval jsem jídla, řídil provoz, účtoval. Takový provozák a kuchař a obsluha zároveň. Prostě jsem potřeboval nabrat zkušenosti, protože jsem si tenkrát chtěl založit vlastní hospodu. Nakonec jsem to neudělal a ani o živnostňák na hostinskou činnost nežádal. Chci to ale udělat teď. Dokonce jsem svého bývalého "šéfa" našel, ale ani jeden nevíme, jak má potvrzení o praxi vypadat a jestli moje tehdejší stáž bude stačit. Nemohli byste mi prosím někdo poradit?
 :'(

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama