reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Uplatnění daňových bonusů při použití paušálních výdajů  (Přečteno 1969 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Alena Kaczmarzová

  • Host
Dobrý den,
zajímalo by mně, zda je za rok 2011 ponechána možnost uplatnit dańové bonusy vzhledem k tomu, že používáme paušální výdaje-řemeslná živnost.
A jak to rovněž bude v roce 2012.
Děkuji za odpověď.
Kaczmarzová

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re:Uplatnění daňových bonusů při použití paušálních výdajů
« Odpověď #1 kdy: 20. 01. 2012, 19:37:25 »
Dobrý den,

máte na mysli skutečně daňové bonusy - ve smyslu § 35c zákona o daních z příjmů (sleva na dani na vyživované dítě) nebo se ptáte na výši paušálních výdajů na dosažení příjmů?

S pozdravem

Jan Molín
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama