reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Přihlášení na úřad práce  (Přečteno 9296 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin

• Host
Přihlášení na úřad práce
« kdy: 12. 05. 2010, 17:25:20 »
Dobrý den, prosím o radu. Dne 20.4. jsem oficiálně přestal studovat vysokou školu(přerušení studia) tak se chci zeptat, jak je to s přihlášením na pracovní úřad. Pokud vím tak přihlášení má proběhnout do osmi dnů od nabytí právní platnosti, tak by mě zajímalo, zda je přihlášení na pracovní úřad ještě možné, jestli zaplatím např. za několik dní nebo za celý měsíc pojištění, nebo jestli se na úřad nemohu vůbec přihlásit. Děkuji za odpověď

Reklama

• Stálý člen

reklama

Martin

• Host
Re: Přihlášení na úřad práce
« Odpověď #1 kdy: 12. 05. 2010, 17:30:55 »
(omlouvám se nejedná se o přerušení, ale o ukončení studia v jeho průběhu)

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re: Přihlášení na úřad práce
« Odpověď #2 kdy: 12. 05. 2010, 18:56:53 »
a) přihlásíš se do 3 dnů na úřad práce - zdravotní pojištění za tebe bude platit stát - ovšem jsou za to určité povinnosti ...
b) přihlásíš se do 8mi dnů na zdravotní pojišťovně a budeš každý měsíc platit 1080 Kč jako samoplátce

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama