reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Stravné na služební cestě  (Přečteno 1503 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vejnarová

  • Host
Stravné na služební cestě
« kdy: 17. 01. 2012, 21:26:47 »
Dobrý den,

prosím o radu. Patříme jako firma do podnikatelské sféry.Stravné na služební cesty jsme stanovili směrnicí v částce horní sazby §176 odst.1 zákoníku práce (76,116 a 181Kč) jsou celé tyto částky pro nás daňově uznatelným výdajem? Nemusí část stravného nad částku z § 163 ods.1 zákoníku práce přidaňovat zaměstnanec ke své mzdě?
Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama