reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Pracovní poměr na dobu určitou  (Přečteno 1235 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kalivoda Oldřich

• Host
Pracovní poměr na dobu určitou
« kdy: 17. 01. 2012, 16:32:34 »
Nastoupil jsem do zaměstnání na dobu určitou 14.2 2010 do 14.2. 2011,pak prodlouženo smlouvou do 30.8.2011 a pak do 31.12 2011...... 22.12 2011 jsem měl pohovor s majitelem firmy o pokračování mého prac. vztahu a bylo mi sděleno,že se mnou dále počítá na stejné pozici a proto pokračuji dále u firmy, ikdyž bez uzavření či prodloužení nové smlouvy.Dnes 17.1 2012 mi byla nabídnuta nová smlouva a to opět na dobu určitou. Jsem však toho názoru, že dle zákona jsem od 1.1.2012 automaticky přešel na pracovní vztah na dobu neurčitou. Mám pravdu nebo jsem se nějak přepočítal? Mám zájem o vztah na neurčito.  Děkuji za odpověď.  Kalivoda Oldřich.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Dagmar Kučerová

• redaktorka a odborný poradce
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re:Pracovní poměr na dobu určitou.....
« Odpověď #1 kdy: 17. 01. 2012, 17:31:01 »
Dobrý den,

Váš pracovní poměr na dobu určitou skončil k 31.12.2011 (od 14.2.2010 neuplynula doba dvou let). V roce 2012 se řídíme novou právní úpravou. Zaměstnavatel s Vámi může uzavřít celkem 3 pracovní poměry vždy maximálně na dobu tří let.

Dagmar Kučerová  ;)   
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz

Platby GoPay

reklama