reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Práce v zahraničí při OSVČ  (Přečteno 1546 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal Klemens

  • Host
Práce v zahraničí při OSVČ
« kdy: 03. 01. 2012, 13:08:53 »
Dobrý den přeji,
 Rád bych se prosím zeptal na následující : 1.Chci zahájit OSVČ -provoz e-shopu,nákup zboží z EU a od plátcu DPH.Systém objednávka - následný nákup z EU(Polsko Vat 23%). 1.1. Je vhodné,abych se přihlásil hned z počátku k dobrovolné registraci DPH a nebo je lepší vyčkat dosažení hranice 326 000,-Kč a pak se stávám automaticky plátcem ? 1.2. Tato částka pro nákup zboží je včetně DPH ? 1.3. K tomu jezdím pracovat krátkodobě do Norska např- Leden 14 dní, březen duben, letní sezona( jako zaměstnanec-Norského zaměstnavatele ) 1.4.Jakým způsobem mám postupovat a účtovat ? můžu být zaměstnaný v zahraničí a v Čr podnikat a jestli můžu na HPČ nebo VPČ? Mockrát Vám děkuji a přeji hezký den S pozdravem Michal Klemens

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama