reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Výdaje procentem u různých příjmů?  (Přečteno 955 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kateřina Konečná

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Výdaje procentem u různých příjmů?
« kdy: 19. 12. 2011, 19:37:52 »
Dobrý den, manžel je OSVČ, vede daň.evidenci a provádí lešenářské práce. Lešení má v obchodním majetku. Chce v tomto roce uplatnit výdajový paušál, ale není si jistý %, protože fakturuje vždy celkovou částku dle cenové nabídky, ve které je uvedeno, že cena zahrnuje montáž, demontáž a pronájem na 1 měsíc. Musí rozdělit příjmy na příjmy ze živnosti podle § 7 odst.1 pís. b (tj.60 %) a příjmy z pronájmu podle § 7 odst. 2 pís. e (30 %)? Pokud ano, tak jakým způsobem, když cenu za pronájem nikde neuvádí (nelze ji ani jednoznačně stanovit)? Moc děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama