reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Ohlášení provozovny obci či městu  (Přečteno 3252 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Radek Drexler

  • Host
Ohlášení provozovny obci či městu
« kdy: 03. 12. 2011, 09:48:23 »
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je povinné ohlašovat provozovnu obci či městu - jedná se o ubytovaní(provoz penzionu v osobním vlastnictví).

Děkuji.

Radek Drexler

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Dagmar Kučerová

  • redaktorka a odborný poradce
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 554
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re:Ohlášení provozovny obci či městu
« Odpověď #1 kdy: 04. 12. 2011, 14:01:18 »
Dobrý den,


provozovnu ohlašujete živnostenskému úřadu (podrobně § 17 živnostenský zákon).  Pakliže by se jednalo o změnu v užívání stavby, rovněž stavebnímu úřadu.


Dagmar Kučerová  ;)
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz



 

Platby GoPay

reklama