reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: DPČ (dohoda o pracovní činnosti)  (Přečteno 2642 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana

  • Host
DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
« kdy: 14. 04. 2010, 17:30:21 »
Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo vysvětlit u DPČ §76, odst.3 ....nejdéle však na období 52 týdnů, když je možné DPČ uzavřít i na dobu neurčitou?

Děkuji, Jana

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re: DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
« Odpověď #1 kdy: 14. 04. 2010, 18:19:19 »
Nesmí pracovat v průměru více než polovinu týdenní pracovní doby ... a pokud je DPČ uzavřena na dobu neurčitou, tak se ten průměr počítá za období 52 týdnů od počátku a pak každých dalších 52 týdnů ... tj. 26 týdnů může pracovat na "plný úvazek" a 26 týdnů nedělat nic :-)


 

Platby GoPay

reklama