reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Autorské honoráře  (Přečteno 2091 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ramoc

  • Host
Autorské honoráře
« kdy: 14. 04. 2010, 10:56:32 »
Prosím o konzultaci k autorským honorářům do 7 tis. měs. za rok 2009 i 2010, u kterých byla sražena srážková daň 15 %. SP se neplatí, to mi potvrdili na OSSZ. ZP si nejsem jista, jestli se platí nebo ne. Na VZP mi řekli, že pokud jsou to příjmy dle §7 ZDP, tak ano, pokud to jsou příjmy dle §10 (ale to jsou jen zděděné), tak ne. Děkuji za odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama