reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Kontrola z finančáku  (Přečteno 3172 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kala

• Host
Kontrola z finančáku
« kdy: 13. 04. 2010, 13:10:16 »
Možná s tím už někdo máte zkiušenosti, když vám přišla obálka s modrým pruhem a následně kontrola u vás doma.

Zajímalo by mě pár věcí jak to probíhá a co všechno si můžou dovolit. Něchtěl by o tom někdo něco napsat? Třebas kdo už má zkušenosti. Myslím si, že by to uvítali všichni.

Dejme tomu, že ke své práci využívám PSPAD a GIMP. Oba programy jsou zdarma.
Pár dotazů:
1. Jakmile mě navštví kontrola, kontrolují můj pracovní PC nebo všechny PC v domácnosti?
2. Co všechno si můžou dovolit? Stačí když jim to sám ukážu nebo se mi můžou hrabat v PC sami?
3. Když jim sdělím, že používám pro svoji práci programy, co jsou zdarma. Bude jim to stačit nebo se budou pídit po dalších programech. Třebas jestli nemám někde v PC něco schovaného?
4. Kontrolují legálnost i dalších programů, které přímo nesouvisí s mým podnikáním? (windows, antivir...)?

Nic dalšího mě zatím nenapadá. Jestli to bude zajímat i další lidi, jsou vítány další otázky.

Za všechny rady dík

Reklama

• Stálý člen

reklama

Pavel

• Host
Re: Kontrola z finančáku
« Odpověď #1 kdy: 11. 06. 2010, 18:35:33 »
Tak to by mě taky docela zajímalo.

Platby GoPay

reklama