reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Jak na vyplacení daňového bonusu?  (Přečteno 5106 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Martina B.

• Host
Jak na vyplacení daňového bonusu?
« kdy: 26. 03. 2010, 15:17:41 »
Dobry den,
chtela jsem se zeptat na danovy bonus.Jsem OSVC, mela jsem rocni prijem 49800 (pred odpoctem vydaju), cast roku jsem byla vedene na urade prace. Odecitam uroky ve vysi 40000 a mam jedno dite. Po odpoctu uroku a na poplatnika vysla nulova dan...mam jedno dite danovy bonus vysel 10680,-...jakym zpusobem se zada o vyplaceni danoveho bonusu a zda mam na nej narok?
Predem dekuji
Martina

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re: Danovy bonus, zpusob jeho vyplaceni
« Odpověď #1 kdy: 26. 03. 2010, 18:25:59 »
Nárok máte ... a žádá se na 4 stránce daňového přiznání ...

Offline Jan Molín

• Profík
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re: Danovy bonus, zpusob jeho vyplaceni
« Odpověď #2 kdy: 27. 03. 2010, 13:20:59 »
Dobrý den,

ještě doplňuji, že jednou z obecných podmínek pro uplatnění nároku na daňové zvýhodnění je to, že příjem dosahuje alespoň šestinásobek minimální mzdy. Jinak také nezapomeňte vyplnit tabulku na straně číslo 3 daňového přiznání.

S pozdravem
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama