reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Změna předmětu podnikání v OR  (Přečteno 3277 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jakub

  • Host
Změna předmětu podnikání v OR
« kdy: 15. 07. 2011, 13:15:36 »
Dobrý den,
mám následující problém: v obchodním rejstříku je proveden zápis předmětu podnikání:       výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a dále pak předmět činnosti: pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Rád bych provedl změnu, resp. výmez předmětu činnosti: pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor a současně bych rád rozepsal předmět podnikání o předměty, jež výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona subsumuje. Bude pro provedení takové změny třeba ohlašovat novou živnost, když už je zapsán tento široký předmět podnikání?? Budu muset provést změnu společenské smlouvy, kdybych se rozhodl pro ponechání předmětu činnosti: pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostora jen k němu připsal další činnosti související s předmětem podnikání (přílohou č.4 živnostenského zákona)??
Předem mnohokrát děkuji za reakci.
Jakub
 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama