reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dohoda o pracovní činnosti  (Přečteno 1916 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

I.Knoblochová

  • Host
Dohoda o pracovní činnosti
« kdy: 15. 07. 2011, 07:51:35 »
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je nutné, aby mi zaměstnavatel kromě základní daně ještě strhával zdravotní a sociální pojištění. Mám "Dohodu o pracovní činnosti" na dobu neurčitou za 4000,- Kč/měsíc (dle §76) ještě mimo svůj pracovní poměr. Děkuji za odpověď. Mgr. Irena Knoblochová

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Dagmar Kučerová

  • redaktorka a odborný poradce
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 554
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re: Dohoda o pracovní činnosti
« Odpověď #1 kdy: 15. 07. 2011, 07:55:02 »
Dobrý den,


zaměstnavatel postupuje v souladu se zákonem. Z dohody o pracovní činnosti ve výši 4 tisíce měsíčně musí být odvedeno sociální a zdravotní pojištění.


Dagmar Kučerová  :)
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz



 

Platby GoPay

reklama