reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prezentace služeb na doméně  (Přečteno 9866 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

j.petrina

• Host
Prezentace služeb na doméně
« kdy: 11. 07. 2011, 16:30:22 »
Jsem OSVČ a chtěl bych prezentovat svoje služby na vlastních internetových stránkách. Napadla mě jedna bezvadná doména která by mi hodně pomohla v SEO a vypadá dobře (název souvisí s oborem podnikání). Chtěl jsem mít klidné spaní tak jsem nakouknul na stránkách Úřadu průmyslového vlastnictví, jestli podobné obchodní jméno už nemá někdo registrované jako svojí ochrannou známku. Bohužel, název domény co se mě líbí má už na Úřadu průmyslového vlastnictví registrovaná nějaká německá firma jako název nějakého svého konkrétního produktu (ale pochopitelně bez dodatku .cz).

Hrozí mi nějaký postih, když tu doménu použiju (s dodatkem .cz) pro prezentaci svých služeb a název domény dám velkým písmem do horní části svých stránek? Firma která má ten název registrovaný podniká v úplně jiném oboru než já a ani onen produkt s mým podnikáním absolutně nijak nesouvisí.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Jana Bohutínská

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re:Prezentace služeb na doméně
« Odpověď #1 kdy: 10. 01. 2012, 12:11:58 »
Dobrý den, pokud má název registrovaný pouze na jeden konkrétní produkt a vy ho využijete (navíc v pozměněné podobě) na něco zcela jiného, neměl by být problém.

Platby GoPay

reklama